OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Autoreproduktory, zesilovače a příslušenství FOCAL

Jsme výhradním dovozcem značky FOCAL CAR do ČR.

pro naše velkoobchodní partnery zajišťujeme distribuci a servis.

 

O značce FOCAL:

Focal je lídrem v oblasti mezinárodního high-end audio průmyslu již od roku 1979.

Dnes, díky více než 35 letým zkušenostem v navrhování a výrobě reproduktorů, inovaci značky, její know-how made in France a autentickému zvuku s vysokou věrností se těší výrobky značky Focal skvělé reputaci po celém světě.

Oddělení Focal Car Audio bylo založeno v roce 1990 a umožnilo Focalu poskytnout automobilovým a hudebním hi-fi nadšencům perfektní kombinaci potěšení z jízdy s radostí audiofilského zvuku.

Pro Focal znamená inovace posouvání hranice nemožného. Proto se Focal neustále snaží vytvářet nové produkty v harmonii s interiérem vozu.

Zkušenosti techniků Focal umožňují vyvíjet produkty Focal tak, aby bylo možné reagovat na potřeby spotřebitelů a co nejvíce tak plnit touhy tisíce Focal fanoušků po celém světě.


Produkty FOCAL jsou rozděleny do třech kategorií, každá kategorie je určena pro různé použití a způsoby poslechu hudby:

Elite:

Totální audio dokonalost - získáte nejvyšší hudební kvalitu pro Váš vůz díky zakázkovým instalacím, které jsou schopny výjimečných představení.

Performance:

Poskytuje silný a demonstrativní zvuk prostřednictvím zvukového systému, který dokonale zohledňuje, kdo jste.

Integration:

Jednoduchý způsob, jak zlepšit akustiku Vašeho vozidla bez změny originálního audio systému automobilu.

 

Ať už se jedná o instalace na míru výrobků z řady Elite nebo sady "plug and play" z řady Integration, díky kvalitě výroby a péči o vytříbenou finální úpravu se těší výrobky značky Focal skvělé reputaci.

Focal si klade jeden cíl: sjednotit zákazníky kolem společné vášně pro bohatý a autentický zvuk. Inovace, tradice, výkon a potěšení jsou klíčové hodnoty, které charakterizují motto  "the Spirit of Sound".

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.